Informacja o przetwarzaniu danych osobowych:

1. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez Politechnikę Białostocką z siedzibą w Białymstoku, ul. Wiejska 45A, 15-351 Białystok (dalej Uczelnia). W celu skontaktowania się z Uczelnią, osoba, której dane osobowe są przetwarzane może napisać e-mail do Inspektora Ochrony Danych, na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

2. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu przekazywania informacji mailowych o imprezach matematycznych lub umożliwienia głosowania w konkursach organizowanych przez Centrum Popularyzacji Matematyki SIGNUM, zgodnie z zaznaczonymi opcjami w formularzu rejestracyjnym.

3. Pani/Pana danych osobowych nie udostępniamy żadnym podmiotom.

4. Nie przekazujemy Pani/Pana danych poza teren Polski.

5. Pani/Pana dane przechowywane będą przez okres niezbędny do realizacji celu określonego w punkcie 2. lub do wycofania przez Panią/Pana zgody.

6. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne ale niezbędne do realizacji celu określonego w punkcie 2.

7. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych, otrzymywania ich kopii oraz z zastrzeżeniem przepisów prawa przysługuje prawo do:

1. sprostowania danych,

2. cofnięcia udzielonej zgody, z zastrzeżeniem, że cofniecie zgody nie będzie wpływać na zgodność
    z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie Pani / Pana zgody przed jej wycofaniem,

3. usunięcia danych,

4. ograniczenia przetwarzania danych,

5. wniesienia sprzeciwu,

6. przenoszenia danych.

1. Przysługuje Pani/Panu prawo do wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego, gdy uzna Pani/Pan,
    że przetwarzanie danych osobowych narusza powszechnie obowiązujące przepisy w tym zakresie.

2. Informujemy, że Administrator nie przetwarza podanych danych osobowych w sposób opierający się na zautomatyzowanym przetwarzaniu, w tym profilowaniu.