Tymoteusz Błaszczyk (Gostyń)
Monika Brdys (Koźmin Wielkopolski)
Gabriela Golińska (Koźmin Wielkopolski)
Natalia Golińska (Koźmin Wielkopolski)
Iga Jarus (Koźmin Wielkopolski)
Blanka Kuzia (Koźmin Wielkopolski)
Eliza Napiórkowska (Ostrołęka)
Tobiasz Pieniężny (Koźmin Wielkopolski)
Jakub Rekowski (Gdynia)
Szymon Rekowski (Gdynia)
Zofia Anna Strzelec (Godziesze Wielkie)
Antoni Timofiejuk (Białystok)
szkoła ponadpodstawowa
Szymon Grzyb (Jarosław)
Wiktoria Kalisiak (Skierniewice)
Radosław Kulpa (Myślenice)
Kamil Jóźwik (Warszawa)
Kamila Aleksandra Marat (Skierniewice)
Julia Pachnik (Mińsk Mazowiecki)
Amelia Katarzyna Sitkowska (Wyszków)
Paulina Stempniak (Koźmin Wielkopolski)
Zofia Stempniak (Koźmin Wielkopolski)
Kacper Tomasik (Bartoszyce)
Justyna Wojtkowiak (Jarocin)
Robert Wojtkowiak (Jarocin)
Zofia Anna Strzelec (Godziesze Wielkie) - I miejsce
Wojciech Andruczyk (Białystok)
Krzysztof Goliński (Kozmin Wielkopolski)
Radosław Hampel (Piaski)
Michalina Jankowska (Gostyń)
Iga Jarus (Koźmin Wielkopolski)
Blanka Kuzia (Koźmin Wielkopolski)
Hubert Łosiewicz (Białystok)
Antoni Motyl (Pogórze)
Ksawery Ross (Zabrze)
Zofia Sienicka (Białystok)
Antoni Timofiejuk (Białystok)
Mateusz Zagata (Gostyń)
szkoła ponadpodstawowa
Bartosz Dariusz Czyszczoń (Kraków)
Klaudia Furtek (Krosno)
Gabriela Golińska (Krotoszyn)
Bartłomiej Paweł Kaczorek (Białobrzegi)
Adam Kowalczyk (Pruszków)
Radosław Kulpa (Myślenice)
Kamila Aleksandra Marat (Skierniewice)
Eliza Napiórkowska (Ostrołęka)
Julia Pachnik (Mińsk Mazowiecki)
Katarzyna Rogin (Białobrzegi)
Bartłomiej Rolak (Białystok)
Antoni Józef Rosłon (Wyszków)
Julia Sianko (Białystok)
Amelia Sitkowska (Wyszków)
Paulina Stempniak (Koźmin Wielkopolski)
Zofia Stempniak (Koźmin Wielkopolski)
Amelia Warmachowska (Bartoszyce)
Robert Wojtkowiak (Jarocin)
Justyna Wojtkowiak (Jarocin)
Zofia Sienicka (Białystok) - I miejsce
„Internetowa Liga Łamigłówkowa”
to dobra matematyczna zabawa i trening „szarych komórek”.
Konkurs polega na rozwiązywaniu zadań - łamigłówek publikowanych w odstępach tygodniowych.
-
Jest to ósma edycja konkursu, który polega na rozwiązywaniu zadań - łamigłówek publikowanych w odstępach tygodniowych.
-
Uczestnikiem konkursu może być każdy, jednak w finale może brać udział tylko młodzież ucząca się, wraz z osobami, dla których rok szkolny 2023/24 był ostatnim rokiem edukacji szkolnej..
-
Do konkursu można dołączyć w dowolnym momencie :-)
-
W każdym tygodniu będzie publikowany ranking uczestników.
-
Zgłoszenia należy dokonać wypełniając dostępny na tej stronie internetowej (w menu po prawej) formularz zgłoszeniowy (dotyczy również uczestników poprzednich edycji) oraz rejestrując się na platformie internetowej Moodle (dotyczy tylko uczestników dotychczas niezarejestrowanych). Dostęp do łamigłówek na platformie Moodle (dotyczy wszystkich uczestników) będzie możliwy po przesłaniu przez nas do rodzica/opiekuna prawnego (uczestnika pelnoletniego) powiadomienia o przyjęciu do konkursu. Potrzebne informacje znajdą Państwo w regulaminie.
Wśród finalistów Internetowej Ligi Łamigłówkowej znaleźli się:
Cieślik Radosław (Ostrołęka)
Dziekoński Michał (Białystok)
Iwanicki Jakub (Słupsk)
Łapińska Magdalena (Łapy)
Wojtkowiak Justyna (Koźmin Wielkopolski)
Wojtkowiak Robert (Koźmin Wielkopolski)
I miejsce zajął:
Michał Dziekoński (Publiczne Gimnazjum nr 6, Białystok)
Stempniak Zofia (Koźmin Wielkopolski)
Wojtkowiak Justyna (Koźmin Wielkopolski)
Wojtkowiak Robert (Koźmin Wielkopolski)
Dziekoński Michał (Białystok)
Gabrylewski Gustaw (Białystok)
Gawroński Maciej (Koźmin Wielkopolski)
Golińska Martyna Joanna (Koźmin Wielkopolski)
Kołak Laura (Gostyń)
Konarczak Hubert (Lutogniew)
Krawiecki Antoni (Skórzewo)
Lisek Antoni Maciej (Koźmin Wielkopolski)
Michałowski Paweł (Białystok)
Mozga Kacper (Skierniewice)
Nowakowski Jan Stefan (Zielonki-Parcela)
Podjuk Patryk (Gostyń)
Rak Piotr (Lutogniew)
Ratajczyk Weronika (Koźmin Wielkopolski)
Stempniak Paulina (Koźmin Wielkopolski)
Stempniak Zofia (Koźmin Wielkopolski)
Szymura Kinga (Koźmin Wielkopolski)
Ulka Gabriela (Koźmin Wielkopolski)
Ulka Jan (Koźmin Wielkopolski)
Wojtkowiak Justyna (Koźmin Wielkopolski)
Wojtkowiak Piotr (Koźmin Wielkopolski)
Wojtkowiak Robert (Koźmin Wielkopolski)
Żamojda Julia (Białystok)
Ulka Gabriela (Koźmin Wielkopolski)- - II miejsce
Ulka Jan (Koźmin Wielkopolski) - III miejsce
Brdys Monika (Koźmin Wielkopolski)
Ciszewicz Adam (Koźmin Wielkopolski)
Dąbrowski Bartosz (Białystok)
Gawroński Maciej (Koźmin Wielkopolski)
Gendera Tymon (Gostyń)
Gendera Martyn (Gostyń)
Golińska Martyna Joanna (Koźmin Wielkopolski)
Golińska Natalia Maria (Koźmin Wielkopolski)
Golińska Gabriela (Koźmin Wielkopolski)
Kulesza Paulina (Białystok)
Marat Dawid Wojciech (Skierniewice)
Marat Kamila Aleksandra (Skierniewice)
Michałowski Paweł (Białystok)
Napiórkowska Eliza (Ostrołęka)
Pąśko Marek Mateusz (Skierniewice)
Stempniak Paulina (Koźmin Wielkopolski)
Stempniak Zofia (Koźmin Wielkopolski)
Szymczak Agata (Koźmin Wielkopolski)
Świtulski Rafał (Węgorzewo)
Wierzbicka Agata (Gdynia)
Wilczewska Katarzyna Kamila (Białystok)
Wojdała Lena Joanna (Koźmin Wielkopolski)
Wojtkowiak Justyna (Jarocin)
Wojtkowiak Robert (Koźmin Wielkopolski)
Rafał Świtulski (Węgorzewo) - I miejsce
Marek Mateusz Pąśko (Skierniewice) - II miejsce
Eliza Napiórkowska (Ostrołęka) - III miejsce
Malgorzata Adamska (Bialystok)
Piotr Antoniewicz (Koźmin Wielkopolski)
Adam Ciszewicz (Kozmin Wielkopolski)
Marcin Ciszewicz (Kozmin Wielkopolski)
Gabriela Golińska (Kozmin Wielkopolski)
Natalia Golińska (Koźmin Wielkopolski)
Weronika Michałowska (Białystok)
Paweł Michałowski (Białystok)
Marcel Jarosław Misiak (Mokronos)
Eliza Napiórkowska (Ostrołęka)
Szymon Rak (Łosice)
Julia Ścibor (Pogórze)
Lena Joanna Wojdała (Koźmin Wielkopolski)
Wojciech Piotr Wojdała (Koźmin Wielkopolski)
Robert Wojtkowiak (Koźmin Wielkopolski)
szkoła ponadpodstawowa
Radosław Kulpa (Myślenice)
Kamila Aleksandra Marat (Skierniewice)
Aleksander Paliwoda (Ostrołęka)
Katarzyna Natalia Piersa (Ostrołęka)
Antoni Józef Rosłon (Wyszków)
Amelia Katarzyna Sitkowska (Wyszków)
Zofia Stempniak (Koźmin Wielkopolski)
Paulina Stempniak (Koźmin Wielkopolski)
Rafał Świtulski (Węgorzewo)
Patrycja Ulfik (Praszka)
Agata Wierzbicka (Gdynia)
Justyna Wojtkowiak (Jarocin)
Robert Wojtkowiak (Koźmin Wielkopolski) - I miejsce
Projekt dofinansowała Fundacja mBanku. |