Internetowa Liga Łamigłówkowa”

to dobra matematyczna zabawa i trening „szarych komórek”.

Konkurs polega na rozwiązywaniu zadań - łamigłówek publikowanych w odstępach tygodniowych.

  • Jest to piąta edycja konkursu, który polega na rozwiązywaniu zadań - łamigłówek publikowanych w odstępach tygodniowych.

  • Uczestnikiem konkursu może być każdy, jednak w finale może brać udział tylko młodzież ucząca się, która do chwili przystąpienia do konkursu nie zdawała egzaminu maturalnego.

  • Do konkursu można dołączyć w dowolnym momencie :-)

  • W każdym tygodniu będzie publikowany ranking uczestników.

  • Zgłoszenia należy dokonać wypełniając dostępny na tej stronie internetowej (w menu po prawej) formularz zgłoszeniowy (dotyczy również uczestników poprzednich edycji) oraz rejestrując się na platformie internetowej Moodle (dotyczy tylko uczestników dotychczas niezarejestrowanych). Dostęp do łamigłówek na platformie Moodle (dotyczy wszystkich uczestników) będzie możliwy po przesłaniu przez nas do uczestnika powiadomienia o przyjęciu do konkursu. Potrzebne informacje znajdą Państwo w regulaminie.

  • Zgodnie ze wskazówkami na naszej stronie i w mailach, które wyślemy do Państwa, trzeba będzie także wydrukować odpowiednie oświadczenie związane z udziałem w konkursie, podpisać je, zeskanować (zrobić zdjęcie) i przesłać na nasz adres mailowy (dotyczy to tylko uczestników, którzy chcą wziąć udział w finale). Link do oświadczenia wyślemy po przyjęciu uczestnika do konkursu.

Piąta edycja konkursu została zorganizowana we współpracy z Wielkopolskim Kołem SNM z siedzibą w Krotoszynie oraz II Liceum Ogólnokształcącym im C. K. Norwida w Ostrołęce.

Logo Fundacji mBanku

Projekt dofinansowała Fundacja mBanku.