Zajęcia są kierowane do dzieci klas 5-7 ze szkół podstawowych. Nie jest to przygotowanie do olimpiad, konkursów matematycznych itp. Zajęcia mają na celu pobudzenie dzieci do logicznego myślenia poprzez rozwiązywanie lub układanie zagadek, łamigłówek, rebusów i gry.

Zapraszamy na „Kółko logicznego myślenia (szkoła podstawowa)” w roku akademickim 2020/2021.
Udział w zajęciach jest bezpłatny.
Liczba miejsc jest mocno ograniczona (max 25 osób). Decyduje kolejność zgłoszeń.

Zajęcia będą odbywały się co tydzień we czwartki o godzinie 17.00 zdalnie na platformie Zoom i będą trwały 60 minut. Pierwsze zajęcia już 11 lutego 2021.

Zgłoszenia powinien dokonać rodzic lub opiekun dziecka wypełniając dostępny na tej stronie internetowej (w menu po prawej) formularz zgłoszeniowy. Zgodnie ze wskazówkami na naszej stronie i w mailach, które wyślemy do Państwa, należy wydrukować, podpisać, zeskanować (zrobić zdjęcie) i wysłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oświadczenie związane z udziałem w warsztatach.