Wystawa ,,Matematyka w obiektywie"

Centrum Popularyzacji Matematyki „Signum” od 2011 roku organizuje coroczny konkurs matematyczno-fotograficzny „Matematyka w obiektywie”, w którym część z Państwa brała udział. Konkurs odbywa się w dwu kategoriach wiekowych: szkoły gimnazjalne oraz szkoły ponadgimnazjalne. Postanowiliśmy uczcić okrągłą, piątą edycję konkursu. W związku z tym przygotowaliśmy wystawę plenerową „Galeria na płocie”, złożoną z najlepszych zdjęć - prac uczniów, laureatów każdej edycji konkursu.

Otwarcie wystawy odbyło się

12 września 2015 r. o godzinie 13.00
„Galeria na płocie” przy ul. Fabrycznej 10.

Serdecznie zapraszamy do jej obejrzenia. Prosimy również o przekazanie informacji swoim uczniom i absolwentom oraz ich rodzinom. W szczególny sposób zapraszamy wszystkich opiekunów i laureatów konkursu „Matematyka w obiektywie”, których prace są prezentowane podczas wystawy.Sponsorzy:


Wystawę „Galeria na płocie” będzie można oglądać przez kilka najbliższych miesięcy. Po zakończonej ekspozycji przewidujemy możliwość jej wypożyczania po wcześniejszym uzgodnieniu mailowym lub telefonicznym. Zdjęcia zostały wydrukowane na trwałym podłożu, odpornym na działanie warunków atmosferycznych, w dużym formacie ok. 50x70 cm. Możemy również udostępnić wersję elektroniczną wystawy, gdybyście Państwo chcieli ją wydrukować i zaprezentować we własnej szkole, nie czekając na wielki format.